Ratsakeskuse tutvustus

Ihaste ratsakeskus jätkab Tartus, Tähtveres asunud Tartu Ratsabaasi tegevust ja traditsioone.

Mis on Ihaste Ratsakeskus?

Ihaste Ratsakeskus on üks väheseid Eestis asuvaid ratsakeskusi, mis oli algselt planeeritud, projekteeritud ja ehitatud ratsaspordi rajatisena. Siinkohal peame tegema sügava kummarduse Tartu Ratsabaasi juhile ja hilisemale Ihaste Ratsakeskuse direktorile, Ülo Kepile, kelle eestvedamisel Ihaste Ratsakeskus üldse loodi. 1991. aastal asus siia treenerina tööle Marko Villemson, kes kasvatas endale Ihastes lühikese ajaga üsnagi eduka ning suure treeninggrupi, kust täna vahest tuntuimad nimed on Tiit Kivisild, Stanislav Teder ja Erik Aedviir.

Läbi aegade on Ihaste Ratsabaasis korraldatud erinevaid mainekaid võistlusi. 1993. aastal Eesti esimene maailmakarika etapp takistussõidus, 2001. aastal Palladium Cup, 2002-2003. aastal FEI Challenge Cup ja palju teisi mainekaid võistlusi.

Ihaste RK-ga on seotud paljud tänased ratsaspordi tipud ja tegijad ning teeme kõik, et ka tulevikus jätkas Ihaste Ratsakeskus ratsaspordi arendamist Tartus ja kogu Eestis.

SULLE MEELDIVAD HOBUSED JA SOOVID TULLA MEIE JUURDE TRENNI? ÕIGE OTSUS!

Vaata meie nädala tunniplaani ning leia endale sobiv aeg.

TUNNIPLAAN

Meie partnerid

                                                   

Ihaste Ratsakeskus on kogupere keskus

Meil leiab tegevust nii suur kui väike. Tule ratsuta üks kord või broneeri iganädalased treeningud, pea sünnipäeva või osale laagris. Vaata hinnakirja ja leia huvipakkuv teenus!

HINNAKIRI

Kontakt

Ihaste ratsakeskus asub Tartu ilusas vaikses äärelinnas Ihastes. Meie aadress on Raeremmelga 4. Talli on võimalik tulla bussidega nr. 14, 15 ja 26. Lisaks on rajatud tallini korralik ja lai kergliiklustee, mis teeb ilusa ilma korral liiklemise jalgratta või rulluiskudega vägagi mugavaks.

Võta meiega ühendust juba täna!

OÜ Ihaste Tallid

tel +372 5648 0052
info@ihastetall.ee


Treeningute broneerimine

tel +372 5626 8100
kliendid@ihastetall.ee