Ihaste Ratsakeskuse maneeži renoveerimise projekt

Ihaste Ratsakeskus (endise nimega Ihaste Ratsabaas) on üks väheseid Eestis asuvaid ratsakeskusi, mis oli algselt planeeritud, projekteeritud ja ehitatud ratsaspordi rajatisena. Olles oma tegevust alustanud juba 90-ndate alguses, ja elanud aastate jooksul üle ka üsna segaseid aegu, on kompleks tänaseks uute omanike käes ja osaliselt renoveeritud. Aga pikk tee on veel minna.

Meile on oluline, et meie juures toimetavatel külalistel ja ratsakooli õpilastel oleks hea. Et oleks tore seltskond ja toetav keskkond. Ja seetõttu püüame samm-sammhaaval korrastada ajahamba poolt puretud hooneid. Oleme oma ressurssidega siiani renoveerinud 2 tallihoonet, vahetatud on ka Eestis unikaalse kaheruumilise sisemaneeži pinnas ja port ning hoonel on uus katus. Et maneež saaks täielikult renoveeritud on vaja lõpetada elektrisüsteemiga seotud tööd ning renoveerida hoone seest.

Oleme viimaste, kuid üsna kulukate tööde tarvis käivitanud projekti ühisrahastusplatvormil stardipaik.ee, kus oleme eesmärgiks seadnud koguda 6000€, et viimistleda maneežihoone siseseinad ning luua viisakas treeningkeskkond ratsakooli õpilastele ja teistele külalistele. 

Palun aita meid meie eesmärgile lähemale andes oma panuse siin.

 

Foto autor: Kadri Audova