Lõppenud karikasarja finaalvõistlus oli osalejaterohke

5. jaanuaril toimus Ihaste Laste- ja Noorte Võistkondliku Karikasarja finaalvõistlus. Võistluse põhiala, võistkonnnasõidu, võitjatiimis said karikad Doris Mänd, Kertu Kütt, Kirke Kütt ja Heleene Pruunsild. Võitjameeskonna suksudele olid auhinnaks traditsioonilised rosetid ning külmale ilmale sobilikud võitjatekid.

Kokku tegid 54 võistluspaari erinevate kõrgustega parkuurides 83 starti. Kaugemalt tulnud osalejad olid kohale sõitnud lausa Läänemaalt. Rohke osavõitjate arv annab usku loota, et Ihaste talvised maneeživõistlused on leidnud oma kindla koha Lõuna-Eesti ratsutamiskalendris.

Kohtumiseni järgmistes startides!

 

Võistlussarja läbiviimist toetas Eesti Ratsaspordi Arendamise SA.

Foto autor: Hanna Smirnov

8. detsembril toimus Ihaste Ratsakooli õpilastele suunatud treeningvõistlus.

Peale pikka sügist treeningperioodi said oma oskusi näidata nii algajad kui juba edasijõudnud õpilased. Võisteldi nii ST (sammu-traavi) ja ABC skeemides.

Sel korral olid pealtvaatajateks peamiselt õpilaste vanemad, kellele andis sportlik laupäev võimaluse näha laste poolt esimesel poolaastal omandatud ratsutamisoskusi.

ST skeemi ja ABC skeemi tulemused.

 

Järgmiste kohtumisteni!

Creditinfo Eesti AS Tartu kontori töötajad käisid oma jõuluaegset heategu tegemas Ihaste Ratsakeskuses.

“Kohalikud kogukonnad on tublid ja proovivad ise ikka kõigega hakkama saada, kuid aeg-ajalt jääb ka neil abikätest väheks. Tihti jäävad nad kõigi teiste abisaajate seas märkamata,” ütlesid Creditinfo esindajad. Igapäevaselt kontoris töötavad inimesed andsid oma panuse, et uuendatud saaks maneeži tribüün ning uue värvikihi alla läheks mõned uksed-aknad.

Tänutäheks usinatele vabatahtlikele toimus ringkäik tallis ning julgemad said ka hobuse selga minna ja ratsutamist proovida.

Ihaste Ratsakeskuse meeskond tänab Creditinfo Eesti AS Tartu kontori töötajaid tehtud töö eest ning loodame, et siit saab alguse pikem koostöö!

 

Tulemusliku parkuuri läbimise saladused

The secret behind a perfect round of show jumping is revealed!

The secret behind a perfect round of show jumping is revealed!

Posted by Show Jumps For Sale on Kolmapäev, 28. november 2018